| StefanDaniel190 a întrebat:

Salut, daca promovez la 2 din 3 materii la bacalaureat, trebuie sa promovez doar la una anul urmator sau trebuie sa promovez la toate 3 din nou?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Obligatoriu este sa sustii examenul si sa reusesti la materia picata si sa obtii cel putin media 6 la cele 3 materii.

| Hyperion7 a răspuns:

Din câte știu eu, poți da doar la o singura materie, dar poți să faci o schemă...nu îți recunoști notele de la probele anterioare și poți da la toate 3