| sdonks a întrebat:

Daca sunt inscris pentru a da inca o data proba bacalaureatului la o singura materie, cu celelalte note semnate ca si echivalate, mai trebuie sa ma prezint si la restul probelor sau doar la cea pe care o am aleasa?

Răspuns Câştigător
| aaanamariaaa a răspuns:

Doar la proba la care vrei sa dai din nou. daca ai mentionat ca vrei sa iti echivaleze celelalte probe ca promovate (nota 5), atunci nu e nevoie. Te duci pur si simplu numai la proba pentru care te.ai înscris.

2 răspunsuri:
| aneliram a răspuns:

Doar, la cea pe care o ai aleasă (pe care ai bifat ca vrei să o mai susții încă o dată.