| 2Gabi0 a întrebat:

Daca sunt pe profil uman- stiinte sociale pot alege franceza la proba de bac in locul limbii engleze?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, orice limbă cât timp au ei comisie de evaluare, când am fost eu a 12-a o tipă din clasă a dat la spaniolă deși noi am făcut spaniola ca un opțional în a 11-a și a 12-a.

| Werrich a răspuns:

Da, poți!

| 2Gabi0 explică (pentru Werrich):

Multumesc!

| Werrich a răspuns (pentru 2Gabi0):

Cu plăcere! La înscrierea la Bac vei opta pentru Competente de limba franceza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Ai de ales acolo între aceste două limbi străine iar tu alegi pe cea din care vrei să dai.