| andreea_6295 a întrebat:

Daca vreau sa fac facultatea de psihologie, desi nu stiu mare lucru despre asta dar consider ca stiu sa dau sfaturi si ma pasioneaza, ce profil ar trebui sa aleg in liceu?

4 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Iti spun sincer ca profilul nu prea conteaza.
Eu am ales mate-info intensiv engleza, pentru ca la sfarsitul liceului ti se deschid mai multe drumuri, in caz ca iti schimbi alegerea happy

Si eu tot la psihologie vreau sa dau. Te-am pupat happy

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi pe profil uman iar sfaturile numai un om cu multă experiență și citit cărți poate da!
Cel mai greu este să lucrezi cu omul, este extrem de schimbător și fiecare își are propriile trăiri interioare!
Pa, pa.

| zacrazy a răspuns:

Nu conteaza ce profil alegi in liceu.

| Mariinaa a răspuns:

Hey!
Stiinte sociale sau Filologie
La stiinte sociale faci mai multa psihologie iar la Filologie parca dintr-a 11 sau a 10 a o scoate din program!
Bye-Bye!happy