| Ajmacagica a întrebat:

Salut. Daca vreau sa ma transfer de la un liceu la altul dar pastrez profilul, trebuie sa dau vreun examen gen diferente sau ceva? Trec a11a, dau funda pup :*

Răspuns Câştigător
| NonZarek a răspuns:

Doar dacă la liceul respectiv se preda o alta limba străină decât cea pe care ai studiat o la liceu precedent, dar și atunci, depinde de liceu și județ, nu se prea ia în serios cu probele, eu de ex trebuia sa da proba din franceza sau engleza, nu rețin exact, și ce sa vezi, nu am mai susținut nimic, m au băgat direct.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se sustin examene de diferente la transferul cu pastrarea profilului.