| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU! Sunt la liceu la profilul de stiinte ale naturii si vreau sa ma transfer la alt liceu la profilul filologie. Ma pot transfera in vacanta de vara? Cum? Tin sa mentionez ca trec in clasa a11a.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, te poti transfera, daca se aproba transferul. Faci cerere de transfer, atat la liceul unde vrei sa mergi, cat si la liceul actual. Intereseaza-te daca si la ce trebuie sa dai diferente, daca se aproba transferul.

| Mady2696 a răspuns:

Te puteai transfera, dar acum nu cred ca se mai poate deoarece atunci cand ai primit foile sa semnezi ca vrei sa continui liceul acolo tu nu trebuia sa semnezi si atunci iti faceai cerere pentru a te transfera, dar acum nu se mai poate.