| Ajmacagica a întrebat:

Hai salut ma baieti. Vreau sa ma transfer la un alt liceu (trec a11a si sunt la profil filologic) si nu prea stiu cam ce materie trebuie sa invat. Materia din clasa a10a? Materia din clasa a a9a si a10a? Sau materia de bac? Poate ati trecut prin aceasta experienta si stiti voi :p a da si tot la filo ma mut pastrez profilul. Pup dau funda

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"sa ma transfer la un alt liceu...ce materie trebuie sa invat...pastrez profilul"

pentru transer, la niciuna. Apoi, la toate!

| Ajmacagica explică (pentru sierra1):

Nu se dau anumite diferente la romana, istorie si engleza?

| sierra1 a răspuns (pentru Ajmacagica):

~ ma mut pastrez profilul~

nu dai nimic! așa cum am mai spus ODATĂ.
Cu plăcere