| celmareinvata a întrebat:

De ce in unele tari precum Iran sau alte tari islamice sunt foarte multe reguli asa drastice si unele dintre ele sunt chiar penibile nu? Eu ma declar norocos ca m-am nascut in Romania si nu in orientul mijlociu.

3 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

De ce in unele tari precum Iran sau alte tari islamice sunt foarte multe reguli asa drastice si unele dintre ele sunt chiar penibile nu? Eu ma declar norocos ca m-am nascut in Romania si nu in orientul mijlociu.= depinde despre ce vorbești!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuia sa dai exemple de cateva apoi le argumentam pentru ca vezi aspectele acestea din afara "gradinei", nu ai fost niciodata intre astfel de oameni sa vezi ca nu este chiar asa cum te-a otravit o parte mare din mass media.
Daca te-ai fi nascut in Arabia Saudita fii sigur ca astazi ai fi declarat ca esti mandru ca nu esti "ghiaur".