| AlexDorinel a întrebat:

Europa de vest sau Orientul mijlociu(iran,irak,Arabia, istael)?

Care preferati si de ce?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca as avea sansa sa plec cu servici garantat si bani la greu direct in california m-as duce.

| Drimmero a răspuns:

Niciun om normal la cap nu ar alege Orientul mijlociu, aia saracii sunt cu cateva secole in urma civilizatiei, Romania e parfum pe langa inapoiatii aia, sa nu-mi dati ca argument ce au facut arabii pentru ca e irelevant, aia acum 50 de ani erau intindere de desert in 90% din tara, dupa ce se termina resursele de petrol vor pica iar in salbaticie, ala a fost norocul lor chior ca au rezerve enorme de petrol, dar nimic nu e vesnic. Majoritatea de acolo vin in Europa de vest, e full de ei incat au ajuns sa se numeasca 'nemti, francezi, spanioli' si asa mai departe ))) despre asta vorbim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine ar alege sa traieasca in Irak, Iran, Arabia pe cand cei de acolo nu stiu cum sa ajunga mai repede in europa de vest

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aleg locul unde nu sunt razboaie si bombardamente.