| studentulturmentat09 a întrebat:

Salut! E greu să învăț chimia organică într-o zi?
Pup, dau fundă!

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nimeni nu poate indiferent de cat de geniu ar fi.
La ce nume ai aici, tu nu o vei invăta nici intr-o viată.

| Simpatic a răspuns:

Este ca si cum ai zice pot invata matematica claselor 9-12 in 2 saptamani?

Poti invata in 1 zi doar daca ai un IQ de +200 si nici asawinking adica ar trebui sa fii super-om
In rest... nu!

| Violleta2022 a răspuns:

Nici geniile nu au reusit sa invete chimia organica intr-o zi, dapai unul ca tine laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vrei sa inveti toata chimia intr-o zi?

| J0B0MAT a răspuns:

E imposibil să înveți o materie, știință într-o zi.De fapt, nici în ani nu ajungi să cunoști în totalitate un domeniu, pentru că lucrurile evoluează, se mai schimbă. Dar ideile esențiale iau măcar câteva luni.

| ReddY25 a răspuns:

Da

| Furnicuta000 a răspuns:

Chimia organica e o materie URIASA!
De ce crezi ca unii fac facultate, master, doctorat in chimie plus cercetare si tot nu reusesc sa invete tot?
Daca tu te referi sa inveti lucruri esentiale, de inceput sau o lectie predata la scoala...atunci da, e posibil

| AndreiBistriteanu a răspuns:

Sa fie cu soare neaparat.