| Xerol a întrebat:

Salut! Este bun Psihotrop pentru bac? Daca invăț melodiile lui e îndeajuns să-l iau?

Răspuns Câştigător
| edawn a răspuns:

Recomand melodiile lui ca sa inteleg in mare opera de care ai nevoie sa o inveti

dar sunt unele momente " cheie " in operele pentru bac care pot sa fie redate " doar daca ai citit cartea " ( sau daca ai avut un comentariu bine structurat cu acele momente )

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă dai bac-ul din muzică, probabil că nu

| johnnny123 a răspuns:

:-)))

Tu crezi la modul serios că este suficient să asculți niște melodii de 3 minute ca să iei bacul?