| Xerol a întrebat:

Salut! Este bun psihotrop pentru bacul la română? Pot lua nota de trecere dacă învăț melodiile lui?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

"Pot lua nota de trecere dacă învăț melodiile lui?

Nu, ca nu se cere sa canti la BAC-ul de la romana, ci sa faci analize literare si stilistice la oprele literare studiate in clasa XI-XII.

| Lioana a răspuns:

Tu crezi a la bac poti scrie ce vrei tu? Cauta modelele de anul trecut pe site-ul edu.ro si vezi cum arata niste subiecte de bac. Nu au nici o legatura cu melodiile.