| Kilop a întrebat:

Salut! Eu sunt la seminar și vreau să mă mut la sportiv am făcut vreo 3 ani de înot. Întrebarea mea este, pot să mă mut în condiția în care am rămas corigent la o materie de aici pe sem 2?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ramai corigent doar daca media anuala la materia respectiva este sub 5 si in acest caz nu promovezi clasa daca nu reusesti la examenul de corigenta.
Daca nu ramai corigent sau promovezi examenul de corigenta atunci te poti transfera, bineinteles daca se aproba transferul si daca reusesti la examenele de diferente.

| Kilop explică (pentru Ioandelasal):

Am înțeles, merci!