| nothicata a întrebat:

Eu sunt la un liceu Tehnologic pe profil Protectia Mediului.Eu daca vreau sa ma mut la un liceu Teoretic pe Mate-Info la ce dau diferente?

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

In ce clasă?

| nothicata explică (pentru sierra1):

Sunt a 9a.

| sierra1 a răspuns (pentru nothicata):

Dai din info in mod sigur

| zilog a răspuns:

Eu sunt informatician si am 20 ani de experienta in electronica electromecanica programare chestii de genul asta. nu iti foloseste prea tare de informaticieni contabili si psihologi este lumea plina. Eu iti recomand un liceu tehnic de mecanica
sau un liceu tehnic electromecanica pentru ca aici vei face si informatica la greu dar implus vei băga si ceva mecanica si poti sa te angajezi din timpul liceului la un service auto sa faci si bani
sau tinichigiu vopsitor auto
toate lucrurile astea care au legatura cu auto merg de bubuie pentru ca sunt milioane de masini pe strada si cineva trebuie sa le repare

| nothicata explică (pentru zilog):

Nu prea vreau asta.am intrat in liceu tehnologic doar din cauza ca m-au distribuit foarte prost.Eu si inca 2 din rasul meu cu medii intre 8 si 10 am fost bagati in licee tehnologice.Nu am de gand sa muncesc si sa raman pe acest profil doar pentru ca nu sunt in stare sa ma duca la un liceu teoretic.Totusi, nu mi-ai raspuns la intrebarea pusa:din ce dau diferente

| zilog a răspuns (pentru nothicata):

Complicat ma complicat pe drumul ala pe care o iei tu
Dar eu iti doresc "SUCCESURI!"
https://observatornews.ro/politic/elena-udrea-are-succesuri-49318.html

| nothicata explică (pentru zilog):

Mda