| Marius_Stefan_1997_fks7 a întrebat:

Salut problema este urmatoarea : In urmatoarele 5 zile ma voi duce sa ma transfer la un liceu teoretic pe profilul Mate-Info eu fin actualmente la unul tehnologic pe profil Electromecanic. Si am auzit de niste diferente, stiti cumva la ce voi da?

Răspuns Câştigător
| Karolina071919 a răspuns:

Pai probabil o sa ti se spuna la secretariat daca e nevoie sa dai aceste diferente si la ce materii. Si daca dai, eu cel putin cred ca ai da la matematica.In orice caz, bafta!