| xDxDxDxDxD a întrebat:

Exista facultati la care poti intra numai daca in liceu ai facut profilul Matematica-Informatica?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, Facultatea de Matematică-Informatică.
www.alegefacultatea.ro
Succes!
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| Spermezan a răspuns:

Sa inteleg ca facusi mate-info si vrei, presupun, la litere in facultate.
Draguta, nu prea merge. Te-ai axat, in liceu, pe mate-info, continua tot pe matematica sau informatica, in facultate.

Sa faci tranzactia de la mate la litere e ca si cum ai incerca sa inveti un peste sa inoate pe nisip.

Nu, nu merge...

| xDxDxDxDxD explică (pentru Spermezan):

Nu vreau sa dau la litere.Nu am zis nimic de asta.Nu am terminat inca liceul.Mersi totusi de sfat.