| vondyyy a întrebat:

Salut fete si baieti. As fi interesat de programul,, Schimb de experiente" cu alti elevi din tari straine... ati participat vreodata? stiti unde pot sa ma inscriu? astept parerile si sfaturile voastre. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Choco a răspuns:

Mai multe poti sa afli la scoala ta... scoala trebuie sa organizeze happy eu nu am participat dar o colga a fost in sua si am avut si un coleg din mexic timp d un an. a fost foarte fain si colegei mele i`a placut foarte mult acolo happy