| Alexandra_1264 a întrebat:

A participat cineva prin programul "Schimb de experienta" cu elevi din alta tara? ce parere aveti? [fundita]happy

Răspuns Câştigător
| KatherineSparks a răspuns:

Pai, eu la sfarsitul lunii Octombrie plec in Italia in schimb de experiente big grin Sincera, de abia astept. Am mai vizitat Italia, dar insotita de parinti.
Si tu mergi? Unde?

5 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

A fost super, am mers in Danemarca, lanca capitala, a fost super, o experienta de neuitat. Tu unde mergi?

| Alexandra_1264 explică:

Eu merg in Decembrie in Portugalia.pentru prima oara si voiam sa aflu pareri.happyeram curioasabig grin

| WorldCUP10 a răspuns:

Si eu as vrea sa particip la un astfel de program. Voi la ce programe ati fost?

| invisibleboy a răspuns (pentru WorldCUP10):

Scolile lor au organizat

| cretzuki a răspuns:

Da, pot spune ca am avut privilegiul de a face shimb cu elevi din alte comunitatii. in cadrul uni program organizat de scoala unde invat 5 elevi am avut posibilitatea de a merge in 7 tari diferite cu multe activitati, iar la randul lor elevii din tarile vizitate de noi.au venit la noi. Acolo fiecare elev eram cazati la un elev din tara respectiva. si cand ei au venit in Romania i-am cazat noi in locuintele noastre. E greu daca nu stii limba, dar in acelasi timp e foarte frumos, sa cunosti noi mentalitati si faci schimb de de experienta cu asa elevi... daca ai ocazia eu te sfatuiesc sa nu o ratezi si sa profiti din plin de ea