| atvLoVeR a întrebat:

Funda urgenta! are ceva daca nu mi-am luat pana azi uniforma de la liceu[liceul economic din bacau]?!:-ss Am auzit ca nu te primeste si as vrea sa stiu daca mai pot sa o iau? Plszzz

3 răspunsuri:
| ioanaioana a răspuns:

Normal ca poti doar magazinele is deschise

| teodora2001 a răspuns:

Iaa-o poate iti zice cineva ceva

| Chaotic a răspuns:

Da o mai poti lua este la fel la in clasa a 8. daca ai nevoie de cravata te duci si o cumperi.nui porblema...du-te si ia uniforma big grin. funda?batting eyelashes...app am si eu prieteni intra in a 9. poate esti tu unul dintre ei :''>