| Florin123345 a întrebat:

Salut imi poate da si mie cineva toate formulele ce se invata in clasa a 9-a la mecanica. caci am terminat acum si ma uit la unele probleme ca mutul. deci efectiv nu-mi dau seama de unde ies formulele alea. Multumesc!

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pai, daca n-ai invatat tongue
Ar fi cazul sa repeti clasa pentru acesta, tocmai fiindca sunt BAZELE viitoarei tale meserii! tongue

| Florin123345 explică (pentru Bula):

Omule decat sa dai un raspuns aiurea mai bine nu dadeai. nu sunt varza, bazele le stiu dar sunt unele care chiar nu mi le amintesc.

| Florin123345 explică (pentru Bula):

Omule decat sa dai un raspuns aiurea mai bine nu dadeai. nu sunt varza, bazele le stiu dar sunt unele care chiar nu mi le amintesc. si stai stai mecanica fiind un capitol din fizica rolling on the floor daca ai intels altceva.