| Mariuuss a întrebat:

Salut, imi puteți recomanda si mie cate o carte sau culegere ceva pentru bacalaureat : romana / istorie / geografie
Multumesc frumos!

2 răspunsuri:
| Andersen2k18 a răspuns:

Editura Delfin la Romana sau Booklet. La geografie Corint iar la istorie editura Paralela 45(foarte buna culegerea, ai multe teste pe capitole). Cam atat, sper ca te-am ajutat. Succea la bac, nu este greu daca pui mana si inveti.

| Awwwww a răspuns:

De la booklet sunt cele mai bune, am avut la toate materiile pentru bac si m-au ajutat