| Vladut13 a întrebat:

Salut, îmi puteți să îmi completați un citat care l-am citit mai denult, dar am uitat cum se termină: „ Un om nu merita respect după vârstă pe care o are, un om merită respect după...".

Răspuns Câştigător
| minrest a răspuns:

Pai intelepciunea, intelectul sau caracterul? Sau punem cum avem nevoie?

2 răspunsuri:
| Ungureanu_Faby_2003 a răspuns:

Cred ca este asa : "Un om nu merita respect dupa varsta pe care o are, un om merita respect dupa intelepciunea/intelectul/caracterul pe care o are"

| Vladut13 explică (pentru Ungureanu_Faby_2003):

Mersi!

| minrest a răspuns (pentru Ungureanu_Faby_2003):

Pai intelepciunea, intelectul sau caracterul? Sau punem cum avem nevoie?