| theanonimus72 a întrebat:

Salut imi puteti spune ce simtiti voi inaintea si in timpul unei teze... mai multe idei vreau sa aflu si parerea voastra

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si eu aveam emotii, da cand am ajuns in facultate si am dat primul examen oral in fata intregului amfiteatru, mi a am adus aminte ce usoare erau testele din liceu, pe urma au fost floare la ureche orice examen scris sau practic

| 93Silviu93 a răspuns:

Cand eram eu in generala imi amintesc ca cele mai multe emotii le aveam inainte te test...in timpul tezei eram relaxat pentru ca daca esti panicat nu gandesti si tu pierzi, trebuie sa te relaxezi

| theanonimus72 explică (pentru 93Silviu93):

Multumesc de raspuns silviu dar vreau un raspuns mai explicit, asa, nu stiu cum sa spun. straight face