| Mihai2345 a întrebat:

Salut.Imi puteti spune si mie ce parere aveti despre atentatele de la 9/11(WTC) multi spun ca a fost conspiratie insa eu m-am uitat la toate documentarele, toate filmele, cartile, studile avansate sunt chiar pasionatt de acest eveniment sincer nu cred ca a fost o conspiratie, America risca prea mult, Avea mai mult de pierdut in loc de castigat

1 răspuns:
| M1hai a răspuns:

In opinia mea eu cred ca a fost vorba de o conspiratie deoarece, eu nu cred ca a fost nici un alcaida sau nuss ce masa. Aici e vorba de conducerea lumii, si prin chestia asta a incercat sa faca populatia sa ii creada. Tu crezi ca de ce au pornit razboiul din Iraq imediat. pentru resurse