| bogdy20000 a întrebat:

Imi puteti spune va rog daca stiti, la liceul cu profil sportiv, la secția de atletism, din ce se da mai exact bac si competente? Stiu ca la bac este romana si istorie obligatoriu iar la alegere va fi geografia pentru mine. Dar la competente ce va fi pe langa limba engleza de ex? Informatica nu mai am in orar in clasa a 11 a, ar putea fi proba de atletism practica ma gandesc?

3 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Nu mai bine intrebi tu la secretariatul liceului? Sau poti intreba dirigintele.

| sierra1 a răspuns:

Dai Competențe digitale!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Categoric. Fac parte din bac.