| Octavianhrecinuc a întrebat:

In urma repartizari nu am reusit sa intru la liceul pe care l-am optat
Media mea fiind mai mica cu 30 de sutimi.
As dori sa ma transfer.

Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| siempre a răspuns:

Te interesezi la liceu respectiv daca mai sunt locuri libere si atunci iti ei foaia matricola si c est voila

3 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Sa stai un semestru aici. Apoi te duci la secretariat inainte de terminarea semestrului si intrebi ce trebuie sa faci.

| Teooooooo a răspuns:

Trebuie sa inveti pe sem I astfel incat sa ai media putin mai mare decat cea cu care s-a intrat la liceul la care vrei, iar mai departe te informezi de la directori.

| ZaRa007 a răspuns:

Depinde acum si la ce lice ai intrat si la ce liceu vrei sa intri...eu iti zic direct nu te ocolesc te duci mai intai la directoarea ta de la scoala si ii spui cu vrei sa te muti s.a.m.d ii dai si eu o sampanie dca e directoare sau un o staicla de bautura-vin-uiski; p-dca e director si e va vorbi mai departe dar trebuie sa ii dai si la directoarea sau directorul de la liceu la care ai fost repartizat pentru a schimba liceu dupa foaie cu repartizari. sper cu ti-am fost de ajutor dca doresti un vot sau o funda'

Întrebări recente