| alin322 a întrebat:

Inainte ca Cristofor Columb sa descopere america, cine a existat pe continentul american si cum au ajuns ei acolo? Nu se spune ca toti oamenii am aparut pe continentul africii si am emigrat spre europa si asia? Deci cum au reusit acei primitivi sa ajunga inainte lui Columb in America?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Acest „Cristofor Columb " naviga spre vest spre Oceanul Atlantic în căutarea Asiei, dar reputația i-a fost marcată prin cucerirea unui nou continent, America.

| alin322 explică:

WTF! Ce intreb eu, si ce mi se raspunde.

| Hug9000 a răspuns:

Cristofor Columb a vrut sa ajunga in India si a gresit drumul s in loc sa ajunga in India a ajuns in America el credea ca americani erau indiebi