| Mihai_Kanasz_1991 a întrebat:

Salut happy intrebarea mea este: cum pot invata cel mai rapid si eficient limba franceza de unul singur? Ce manuale/cursuri/metode imi puteti recomanda?

5 răspunsuri:
| Mihai_Kanasz_1991 explică (pentru reihiuke):

Multumesc pentru raspunsuri, am sa iau in considerare toate variantele si sper sa prind limba cat mai repede happy sau ea pe mine

| KateMiddleton a răspuns:

Nu cred ca acaeste cursuri de invatare sunt sigure.Cel mai bine sa inveti o limba dupa indrumarile profesorilor! Succes.

| danistanoevici a răspuns:

Pune mana pe carte si anvatahappy

| Hader_Diana_1986 a răspuns:

Mie imi plac cursurile de la pimsleur.com. Ei pun mult accent pe repetitie. Cursurile sunt audio si iti ofera posibiliatea sa inveti limba din mers. In Romania le poti downloada gratuit, daca intelegi ce vreau sa zic.;-) Spor la invatat.