| anonim_4396 a întrebat:

Salut, la completarea fisei pentru admiterea in liceu am pus doar 9 licee media mea este de 9.25 sunt sanse sa raman nerepartizat, de tinut cont ca am pus si licee la care media de admitere este si 6?

3 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

Neah,n-ai cum sa ramai nerepartizat. Puteai sa pui chiar pana la 9 thinking

| Wrecked a răspuns:

Cu media ta de admitere cu siguranta vei intra la un profil foarte bun si la un liceu pe masura. Bafta

| Petru_Leonard_1993 a răspuns:

9,25 gg, nu ai cum sa ramai nerepartizat la asa o medie mai ales daca ai pus licee unde media este si 6.Succes