| anonim_4396 a întrebat:

Mai am vreo sanasa sa ajung la un liceu bunicel daca am fost nerepartizat si am avut media 7.23?
Nu veau sa ajung la licee de 3.

Răspuns Câştigător
| Iuliana_Andreea_1991 a răspuns:

Sincer totul tine de noroc aici. Eu sunt din Bucuresti si am avut o pruetena care anul trecut a avut aceeasi problema si totusi a intrat la un liceu cu media 7, 8. Depine de lucrule ramase libere sau de persoanele care renunta la loc si nu se duc la inscriere. Totusi parca Edu avea o lista cu locurile ramase vacante, nu mai stiu sigur. Trebuua sa fi mai atent totusi cand ai completat lista. Acum potu doar sa speri sa gasesti ceva okay. Daca nu din a 10-a te poti transfera si gata

4 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Cum ai completat lista de ai ramas ne repartizat?

| aXy99 a răspuns:

Ce naiba ai facut? Ai ales numai licee cu medii mari?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

| GouDidodino a răspuns:

Nu cred ca ai sanse