| Nico7772 a întrebat:

Salut, la liceul tehnologic Alexandru Borza din Cuj la economie cu cât poți intra?

Răspuns Câştigător
| elemonis a răspuns:

Buna.
Pe pagina oficiala a liceului poti gasi informatii. Trebuie doar timp si rabdare sa cauti informatiile.
Uite aici https://gsalexborza.ro/wp-content/uploads/2021/06/Brosura-2021.pdf ai informatii privind mediile de admitere din anul scolar anterior. Vezi ca brosura de anul trecut a liceului apare incepand cu pagina 82
Intra des pe site-ul oficial al liceului. Probabil va urma sa puna informatii privind admiterea de anul acesta.
Daca ai neclaritati poti contacta secretariatul de la liceu.
P.S: Daca esti in clasa a 8-a va urma sa primesti brosura cu toate liceele din orasul tau, profilele si mediile de admitere.

1 răspuns:
| SanduEu123456 a răspuns:

Că sa poți intra la liceul Alexandru Borza din Cluj (la economic) trebuie sa ai media 8.14