| vasilevasile a întrebat:

La scoala avem un proiect despre managementul clasei si noi suntem organizati pe echipe. Fiecare echipa va sustine o prezentare iar noi ceilalti va trebui sa gasim intrebari pe care sa i le punem. Cum pot sa gasesc cele mai bune intrebari, incat sa ii blochez? Suntem rugati sa punem cele mai grele intrebari pentru ca doar asa proiectul poate fi imbunatatit.
Deci cum sa vin cu cele mai bune intrebari, sa ii pun pe membri in dificultate?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Întrebăridespre ce? Proiect despre ce?

| Andra9pk a răspuns:

Despre ce e proiectul? Ca nu putem sa raspundem fara a stii asta.
Si-n plus, stii ca in primul rand tu trebuie sa stii sa raspunzi la intrebarile acelea cu care ii vei bloca pe ei, nu? happy