| king5151 a întrebat:

Salut, legat de absente, vreau sa motivez cateva, asa ca am vorbit cu profesorii, au fost de acord si au incercat, dar ei personal nu mai pot, doar dirigintele, daca vorbesc cu Dirigintele ca am discutat cu Profesorii sa-mi motiveze niste absente de la ora lor, se poate? E vorba de platforma "Adservio", unde nu mai pot motiva profesorii

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ar fi bine sa vorbesti cu dirigintele.
Daca are dubii, va putea intreba profesorii.

| sierra1 a răspuns:

Platforma "Adservio" e o frecție.
Tot catalogul ăla nașpa și mare și de hârtie e baza. Și tot diru' ți le motivează (în catalog), cu cerculețe

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Sa discute profesorii cu dirigintele, ca daca faci tu asta este posibil sa creada ca minti.