| AnonimulNecunoscut a întrebat:

Luni am lectie deschisa la o clasa de a 5-a la care asista si domnul directorul si doamna indrumatoare(care mi-e si profa de desen) cu titlul "compozitie decorativa TRADITIONALA".
Am 2 probleme mari si late:
1. Nu prea stiu cum si ce sa le predau acelor copii deoarece in manualul nostru de clasa a 9-a sunt lucruri mai complicate si cred ca sunt si mai greu de inteles pentru acei copii si ce model de desen le dau pe tabla acelor copii mai ales "TRADITIONAL" pentru ca in manualul meu nu sunt asa exemple de desene.
2. Cum alcatuiesc un plan de lectie pentru tema "compozitie decorativa traditionala"? Pe net am gasit doar pentru "Compozitie decorativa".(daca se poate sa imi dati un link de unde sa descarc acest plan de lectie, va rog)

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

TPU nu e site pentru temele voastre, descurca te ca de aceea esti la scoală.

| AnonimulNecunoscut explică (pentru CristiDinBucuresti):

Ba frate, astea nu sunt teme. Sunt lucruri legate de scoala. Esti mediocru cu raspunsul asta, puteai da scroll.