| Xdannys a întrebat:

Salut, m-am simtit rau de dimineata si nu am fost la simulare la Istorie...Am inteles ca se pun absente sau se scade un punct la purtare este adevarat? Sau daca se pun absente daca pot aduce vreo scutire...

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă nu te-ai prezentat la Simulare, te poţi "trezi" cu nişte absenţe sad
Eventual, poţi duce o Adeverinţă medicală pe data de azi ( sau pe mai multe zile )...

Toate cele bune.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se pun absente dar pot fi motivate prin adeverinta sau certificat medical.

| Geox17 a răspuns:

Nu se scade nici un punct la purtare şi nu se pun nici absenţe.