| madalin232 a întrebat:

Salut, m-am transferat anul acesta de la stiinte sociale la filologie, dar mi-am dat seama ca celalalt profil mi se potrivea mai bine si ma intreb daca ma pot transfera iar la anul in aceeasi clasa de stiinte sociale la care am fost. Mai este posibil?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu mai este posibil asa ceva, ca nu se joaca nimeni cu transferurile scolare, dupa cum vrea copilul care nu are inca discernamat.
Invata acolo unde esti si acomodeaza-te, ca o decizie luata odata este definitiva.

| madalin232 explică (pentru Violleta2022):

Nici daca ma mut la alt liceu?

| Violleta2022 a răspuns (pentru madalin232):

Si crezi ca la alt liceu o sa te simti mai bine?

| Andreea42442 a răspuns (pentru Violleta2022):

Avand in vedere faptul ca m-ar ajuta mai mult pe viitor sa fiu la filologie da

| ioana748 a răspuns:

Nu exista un număr limita.
https://lege5.ro/......regulament