| Musat_Marius_1990 a întrebat:

Mă poate ajuta cineva cu un model de scrisoare de intenție pentru facultatea de Geografia Turismului din cadrul Universității Ovidius pentru anul 2017? Am tot cautat pe platforma lor si nu găsesc. Mulțumesc frumos,

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Modelul de scrisoare de intentie il gasesti in Anexa 1 daca dai un clik pe "2017 : METODOLOGIE PROPRIE DE ADMITERE LA STUDII DE LICENTA SI MASTERAT - FACULTATEA DE STIINTE ALE NATURII SI STIINTE AGRICOLE - SESIUNILE IULIE SI SEPTEMBRIE 2017" din linkul :http://snsa.univ-ovidius.ro/admitere/regulament-admitere