| Agarici_Alina_1996 a întrebat:

MA PUTETI AJUTA CU texte pentru albumele de a 8-a maine 2.05, 2012 avem de scris zeci de albume si nu am idee ce sa scriu ....pe net tot ce am citit erau citate siropoase sau seci ...sau erau date raspunsuri :scrie-le cv din suflet si etc.Iar acum cum e ultimul ceas de a gasi. Am mare nevoie de ajutor chiar nu imi dau seama ce pot scrie big grin.dau fundita cui ma ajuta

Răspuns Câştigător
| xPitic a răspuns:

Buna! Poate te pot ajuta ...Eu in clasa 8 am scris un "discurs" pe care l-a citit un alt coleg. Daca vrei iti trimit franturi din el si iei tu daca iti place si scrii in album. Daca e ok pentru tine..trimite`mi un id de-al tau.

| Agarici_Alina_1996 explică (pentru xPitic):

Sigur ca vreau big grin apropo id : petrafoxi@yahoo.com

2 răspunsuri:
| Reiki a răspuns:

Http://www.citatepedia.ro/..aici,cauta la "citate","poezii","versuri"...sigur vei gasi ceea ce vrei