| frateleian a întrebat:

Salut mai am 9 zile pana la evaluarea naționala și nu pot sa ma motivez sa învăț, de exemplu când vreau sa ma apuc sa învăț ceva nu mai sunt atent și fac total altceva.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai gandeste-te ca mai sunt doar 9 zile si dupa ai toata vacanta libera. Examentul depinde de scoala unde mergi, respectiv de viitorul tau. Asa cum ai muncit tot anul mai poti munci 2 saptamani, nu? Haide, mai trage puttin si sa vezi ce bine iti va fi cand vei stii ca ai luat o nota buna.

1 răspuns:
| JulietteJokes a răspuns:

Omule! 9 zile... apoi 4 ani pana la bac stai lejer! Asta e cea mai buna motivatie