| Tudorhgj a întrebat:

mai sunt 70+ de zile pana la examen si vreau sa ma apuc sa învăț din timp cât mai pot si mi-am propus sa invat 3 ore la mate și 2 la ro(în total 5), credeți ca as avea destul timp sa ma PREGĂTESC?

2 răspunsuri:
| SporeBox a răspuns:

Depinde cat te duce capul si cum inveti. Daca stai 10 min sa citesti un rand nu o sa ai timp si depinde si de cat stii. Nu poate spune nimeni o data exacta pana cand o sa inveti totul in afara de tine. Mai bine invata si vezi ca faci. Oricum mai iei cageva puncte, nu scade.

| Carolina1972 a răspuns:

Timp este destul! Apuca-te si invata, profita de virusul asta cat ne mai tin astia acasa si invata, nu-ti va parea rau cand vei afla rezultatele! Bafta si succes la examen(si eu dau la romana, isto, geoghi)!