| Cosmin483 a întrebat:

Maine am test la logica și am făcut rost de subiecte. Partea nașpa e ca nu am înțeles nimic și nu am pe nimeni care ma poate ajuta. Ar vrea cineva sa ma ajute?

Răspuns Câştigător
| Denisa0954 a răspuns:

Chiar dacă am terminat liceul acum 3 ani, pot sa incerc eu sa te ajut

| Cosmin483 explică (pentru Denisa0954):

Mersi. Ai un Instagram sau ceva? Eu nu pot trimite pe TPU mesaje.

| Denisa0954 a răspuns (pentru Cosmin483):

Ti am dat mesaj

6 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Învață și tu... Și așa 20 la suta sunt analfabeți dintre ăștia sub 18 ani

| Denisa0954 a răspuns (pentru Crackman):

Imi cer scuze eu ca inca trăiești cu impresia ca daca o materie nu e punctul tau forte esti analfabet. Poate sta foarte bine la matematică sau istorie dar nu înțelege logica.

| Cosmin483 explică (pentru Denisa0954):

Exact!

| Crackman a răspuns:

Îl înveți să fie fetiță și să ceară ajutor pentru orice... Noi trebuie să facem din rahat turcesc nici. Daca mereu ii dai o mana de ajutor într-o zi o sa-l violeze leprele societății și el nici măcar nu o sa știe asta și zice că așa se face. Un om trebuie sa se descurce singur ( chiar daca trișează la test o face singur )