| anonim_4396 a întrebat:

Salut✋maine incepe scoala iar eu trec in clasa a 10. Stie cineva daca ma mai pot transfera in alta clasa?
Medie de transfer am si locuri sunt dar cred ca e prea tarziu

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ai avut timp toata vara sa faci asta? Mergi si intreaba la secretariat, desi nu cred sa mai poti acum.

| Celcestietot a răspuns:

Poți măcar încerca să te transferi. Nimic nu este imposibilwinking!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E târziu acum pentru transfer, trebuia să te duci din luna iunie să depui cererea. Dar încearcă pe semestrul 2.

| Cduncfujndf a răspuns:

Poate pe semestrul 2. Acum e cam târziu, dar totuși poți să încerci.