| FataTPUpunctRo a întrebat:

Stie cineva la ce ora incepe scoala maine? Pentru ca eu trec a 5a si nu mi-a zis nimeni nimicthinking Fondoi:X

Răspuns Câştigător
| Dena01 a răspuns:

Incepand cu anul asta, toate scolile si liceele ar trebui sa isi deschida portile la ora 8, mai ales ca vor astia sa intram si la ore inca din prima zi.
Dar, mai suna-ti un coleg, un prieten de la aceeasi scoala si intreaba, intereseaza-te, caci anii trecuti erau diferente de ore. sau chiar pe diriginta, ea sigur trebuie sa stie.
Sau, poti sa dai o fuga si pana la scoala, pentru ca de obicei se afiseaza ora pe usa principala. :*

10 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

8 jumate 9 ca la fiecare scoala

| gigiro a răspuns:

Dar nu citesti ziarele, nu te uiti la stiri? Eu sunt la mii de km distanta, nu am nici un interes asupra acestui subiect, totusi stiu.

| EllyFMS a răspuns:

In general la 8. 9. dac ca sa fii sigura la ce ora incepe mai bine du`te pana la scoala si intreaba.happy

| FataTPUpunctRo explică:

@gigiro... nu, nu citesc ziarele si nici nu ma uit la stiri, vreo problema?

| Dena01 a răspuns:

A, stai ca revin.Treci pe-a 5a.Deci probabil ca nu-ti cunosti neaparat diriginta sau colegii. Daca nu ai prieteni la respectiva scoala pe care sa ii suni si sa ii intrebi, doar asta ai putea face, sa vezi daca nu s-a afisat ceva pe usa principala de la scoala. Pentru ca daca ar fi fost in timpul saptamanii, poate ar fi fost indicat sa suni la secretariat. Dar cum e duminica, doar varianta cu afisul o poti incerca, cel mai sigurtongue

| Gaby4u a răspuns:

La ora 8, 8 jumate de obicei. fundita?love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wai la mine a inceput la 10 jumate nu la 8straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei incepe la 01. 00 asa stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoala ncepe la ora 8:00