| Sorina22 a întrebat:

Salut membrilor TPU! Stie careva daca s-au afisat rezultatele (in puncte) la cangurul lingvist de franceza 2010-2011? Va rog, daca stiti, trimiteti-mi linkul. Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Rezultatele la etapa de masa( pe scoli), din cate stiu, se afiseaza la scoala unde ai dat concursul.

| Adiinna a răspuns:

numa in februarie sunt gata si apar am citit pe site te rof dai funda

?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cangurul contine 3 probe: una care o dai in scoala din care faci parte, proba de baraj si proba finala. Presupun ca intrebi despre prima. Ai verificat pe site-ul lor? Daca nu au aparut acolo, intreaba-ti profesorul.
www.cangurul.ro

| UnConTroLLed_6190 a răspuns:

Se afiseaza prin ianuariewinking