| pati99 a întrebat:

Intrebare noua : Am participat la cangurul lingvist franceza-spaniola 2011. Colegii mei spun ca au vazut rezultatele dar eu nu le gasesc!

3 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salutari
Nu e mai usor sa intrebi colegii care deja le-au gasit decat sa intrebi anapoda pe situri?

| mony99debby a răspuns:

Paii cautaa pe net. rezultatee cangurul lingvist franceze spaniola 2011. Sauu le iei separat. rezultate cangurul franceza 2011... Si cel mai binee intrii la eii pe site!

| Roxbox a răspuns:

Habla español?
Daca raspunsul este pozitiv atunci puteti fi castigatorul unei intregi colectii de carti spaniole sau a marelui premiu, o excursie de 4 zile la Barcelona!
Asteptam traducerile dumneavoastra impreuna cu formularul de inscriere completat, nu mai tarziu de 14 aprilie pe adresa de e-mail r.basno@viarumania.com

Pentru a afla mai multe detalii va rugam sa accesati link-ul de mai jos:

http://www.viarumania.com/......43_en.html