| SportBoy a întrebat:

Am o problema! Mi-am pierdut carnetul de note! Întrebarea mea este dacă voi păți ceva.Mulțumesc anticipat! Menționez ca trec în clasa a VIII-a.

7 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Te vor executa pentru asta.

| CristinaSNC a răspuns:

Stai calm ca nu se intampla nimic, iti cumperi altulwinking. Eu cred ca am pierdut pana acum vreo 4 carnete si nu s-a intamplat nimic laughing

| Resurrection a răspuns:

Dupa regulament se plateste o amenda. Dar stai calm, nu vei patii nimic, caci se intampla des.

| Tinna666 a răspuns:

Daaa,cum ai putut sa il pierzi, vei da de necazuri, vei primi amenda...
Glumesc laughing kiss nu patesti nimic, iu vei spune dirigintei ca ti-ai pierdut carnetul si iti vei face altul. poti sa iti faci poza de pe acum, ca atunci cand ti-o cere sa o ai happy

| AdrienWH a răspuns:

Nu se intampla nimik.Stai calm. Poti cumpara unul.Un prieten asa a facut

| Sweet155 a răspuns:

Nu patesti nimic.

| irinako a răspuns:

Stai calm. Si eu mi-am pierdut carnetul si mi-a scris mediile pe o foaie. Dar sa iti cumperi un carnet la inceputul clasei a 8a caci nu poti trece examenul fara el. Te duci la director sa iti puna stampila si gata. Pup :*. Funda?