| anonim_4396 a întrebat:

Nu prea stiu ce liceu mi s.ar potrivin si vreau sa ma ajutati in aceasta alegere... Sunt in Bucuresti si ma intrebam daca e bun liceul Mihai Viteazul, (adica sa inveti ceva, dar nu sa trebuiasca sa ai timp numai pentru scoala)? Ce alte licee bune mi.ati sugera? Eu am media de admitere pana acum aprox 8, 60. E adevarat ca cei care au media de admitere mai mica de 8, 50 nu pot sa isi aleaga liceul in alt sector? Va multumesc, funda!

1 răspuns:
| IuliaV13 a răspuns:

Hey, M Viteazul este un liceu f bun, se face școală acolo, la fel de bune mai sunt sincai, sava și tudor vianu. Dacă îți alegi unu din astea o sa ai de munca ca sa ții pasul. Dacă vrei ceva mai lejer iti recomand lazar, basarab, școala centrala.cât despre treaba cu sectorul nu știu unde ai auzit o dar cred ca nu e adevarata