| Rock10 a întrebat:

O intrebare pentru studentii din Iasi:
Stiti cumva daca la Univ. Al.Ioan Cuza sau la Univ. Tehnica Gh. Asachi se pot face inscrieri pentru invatarea unei noi limbi straine gratuit. Sau stiti vreun alt centru in Iasi. Multumesc mult. Funda

5 răspunsuri:
| ziggu a răspuns:

La Asachi se fac...dar nu stiu cand! Am vazut un afis pe usa la facultate ca se faceau inscrieri pentru limba engleza, germana etc...

| Rock10 explică (pentru ziggu):

Ai putea cumva sa te interesezi pentru mine te rog pentru mai multe detalii (cat costa sau daca e gratuit pentru studenti, cand se fac inscrierile si unde, ce limbi straine au in program)? Mentionez ca si eu sunt student tot la Asachi. Nu sunt in tara acum si ma intorc pe 5-6 octombrie. As putea trimite pe cineva sa ma inscrie dar as vrea mai intai sa ma asigur ca e posibil. Promit ca dau de baut in toamna cand ajung in campus!

| ziggu a răspuns (pentru Rock10):

Abia sambata ajung in Iasi! O sa te anunt!

| ziggu a răspuns:

Depinde si ce limba vrei sa inveti.

| Rock10 explică (pentru ziggu):

Germana. Dar as fi curios si ce alte limbi mai au in program. Astept noutati de la tine. Mersi mult