| Layov a întrebat:

Salut.
Organizez un proiect in care implica liceul.In acest proiect organizez activitati gen miscare pentru sanatate(concurs de alergat) si altele. Daca aveti propuneri, va rog frumos sa ma ajutati big grin Sa fie si ceva educativ si distractiv(mai mult distractiv laughing )

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa activitati din alea gen lingura si oul, alergatul in saci, jocuri cu mingea sau un cross si primele 3 locuri sa fie premiate cu ceva laughing.