| Syphonaire a întrebat:

Salut, pe 9 Februarie 2012 se merge la scoala? Va rog spuneti-mi! Multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Depinde din ce oras esti, am vorbit cu o fata care este din alt oras si ea a facut scoala, eu luni, marti nu am facut scoala si nici azi, sunt din Bucuresti. Am auzit ca maine se merge la scoala, dar cel mai bine este sa suni la doamna diriginta si s-o intrebiwinking sau sa te uiti la stiri ca sa vezi ce se mai vorbeste.
Pa, pa! :*

6 răspunsuri:
| yoonny a răspuns:

Da eu am vb q diriga si a spus ca mai avem liber doar astazi...maine incepem scoala

| xlollypop a răspuns:

Da

| Crisu a răspuns:

La stiri au spus ca exista posibilitatea sa se prelungeasca inchiderea scolilor, dar ai rabdare si diseara ai sa afli. happy

| LoveAgain a răspuns:

Da

| stupid002movie a răspuns:

Buna:*Eu sunt din Botosani si mie diriga si directoarea mi'au zis ca pe 9 facem scoala. oricum vremea incepe sa se mai incalzeasca. sper sa-ti fi fost de folos:*daca nu sun-o si tu pe diriga ta sau vreo profesoara

| ddaannuu1 a răspuns:

Nu cred, dar depinde de la ce sc esti